تبلیغات
مقسطین - جزئیات دیدار لنکرانی با آیت الله مصباح؛
مقسطین
 
 
 
یاعلی نقی مددی…

جزئیات دیدار لنکرانی با آیت الله مصباح؛

نویسنده: کهف | ساعت: 05:34 ب.ظ

جزئیات دیدار با آیت الله مصباح؛

گفتمانم با جلیلی یکی است/ گفتمان انقلاب با یک کاندیدا وارد عرصه انتخابات می شودآنگونه که صابرنیوز نوشته است: در این دیدار صمیمی آیت الله مصباح یزدی دکتر لنکرانی را کاندیدای اصلح عنوان کرد و اظهار داشتند: ما ایستاده ایم و عقب گردهم نداریم. نظری داشتیم و گفتیم نظر ما تغییر نکرده است ما ثابت هستیم و این یک برد است که ببینیم وظیفه چیست همان را انجام دهیم. برخی می گویند اگر رأی نیاورید آبرو و حیثیت شما می رود و اگر حیثیتی داریم برای همین کارهاست. این امور مربوط به الان نیست من از 6،7 سال پیش فکرش را کرده‌ام و مطمئن هستم همه حواث عالم در اراده ام سر سوزنی اثر نخواهد داشت. یک تشخیص قطعی بوده و وظیفه همین است چه آبرو برود یا نرود، شما هم به وظیفه خودتان عمل کنید.

 پس از این دیدار دکتر باقری لنکرانی در گفتگو با خبرنگارن در پاسخ به سوال که آیا به نفع سعید جلیلی کنار خواهد رفت اظهار کرد: در مسیر رقابت‌های انتخاباتی در حال حاضر کسانی که گفتمان انقلاب اسلامی را نمایندگی می‌کنند متعدد هستند. این امر در این مرحله بد نیست اما در نهایت این گفتمان باید با یک پرچم‌دار به میدان بیاید.لنکرانی در خصوص ورود سعید جلیلی به عرصه رقابت های انتخاباتی گفته است: گفتمان ما و آقای جلیلی از یک نوع گفتمان است و در این راستا تلاش می‌کنیم که در روز 24 خردادماه و روز انتخابات یک نماینده از گفتمان انقلاب اسلامی در صحنه حضور داشته باشد تا نیروهای حزب اللهی دچار ابهام و سردرگمی نشوند.
به گزارش مشرق، دیدار مهم آیت الله مصباح یزدی و دکتر باقری لنکرانی عصر روز گذشته در موسسه امام خمینی برگزار شد.

آنگونه که صابرنیوز نوشته است: در این دیدار صمیمی آیت الله مصباح یزدی دکتر لنکرانی را کاندیدای اصلح عنوان کرد و اظهار داشتند: ما ایستاده ایم و عقب گردهم نداریم. نظری داشتیم و گفتیم نظر ما تغییر نکرده است ما ثابت هستیم و این یک برد است که ببینیم وظیفه چیست همان را انجام دهیم. برخی می گویند اگر رأی نیاورید آبرو و حیثیت شما می رود و اگر حیثیتی داریم برای همین کارهاست. این امور مربوط به الان نیست من از 6،7 سال پیش فکرش را کرده‌ام و مطمئن هستم همه حوادث عالم در اراده ام سر سوزنی اثر نخواهد داشت. یک تشخیص قطعی بوده و وظیفه همین است چه آبرو برود یا نرود، شما هم به وظیفه خودتان عمل کنید.

 پس از این دیدار دکتر باقری لنکرانی در گفتگو با خبرنگارن در پاسخ به سوال که آیا به نفع سعید جلیلی کنار خواهد رفت اظهار کرد: در مسیر رقابت‌های انتخاباتی در حال حاضر کسانی که گفتمان انقلاب اسلامی را نمایندگی می‌کنند متعدد هستند. این امر در این مرحله بد نیست اما در نهایت این گفتمان باید با یک پرچم‌دار به میدان بیاید.

 
کاندیدای جبهه پایداری در ارتباط با دیدار خود با آیت‌الله مصباح یزدی خاطرنشان کرد: خدمت ایشان رسیدیم و مباحث مطرح شده با این موضوع بود که نگاه ما به صحنه فعالیت‌های اجتماعی باید با رویکرد عبادی باشد و بر مبنای ادای تکلیف حضور پیدا کنیم.
 
وی ادامه داد: ایشان عقیده داشتند برخی افراد ادای تکلیف را لقلقه زبان می‌کنند اما باید این امر با آداب خودش اتفاق بیفتد، آداب این موضوع این است که اگر کسی واقعا برای ادای تکلیف آمده باشد باید نگاه ابزاری به مسائل دنیوی و مادی داشته باشد.
 
باقری لنکرانی افزود: کسی که برای ادای تکلیف آمده باشد تلاش می‌کند ببیند چه روشی و هدفی او را به خداوند نزدیک می‌کند و همان را مبنای عمل قرار دهد.
 
کاندیدای جبهه پایداری با بیان اینکه بر اساس نظر آیت‌الله مصباح یزدی توجه به خداوند و توسل به ائمه اطهار(ع) در مسیر رقابت‌های انتخاباتی ضروری است گفت: بر این اساس هیچ کس نباید در برابر اراده الهی برای خود استقلال رأی قائل باشد و ایشان بر این مسئله تاکید کردند.

بر اساس همین گزارش، روز گذشته لنکرانی کاندیدای جبهه پایداری در جمع دانشجویان دانشگاه قم عنوان کرد: نمایندگان گفتمان انقلاب زیاد شده اما این گفتمان در نهایت یک نماینده در انتخابات خواهد داشت.

گفتمانم با جلیلی یکی است/ هزینه تبلیغاتی‌ام بلیت هواپیما بوده است

کاندیدای جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری گفت: گفتمان ما و آقای جلیلی از یک نوع است و در این راستا تلاش می‌کنیم که در روز 24 خردادماه یک نماینده از گفتمان انقلاب اسلامی در صحنه حضور داشته باشد تا نیروهای حزب اللهی دچار ابهام نشوند.

کامران باقری لنکرانی در پاسخ به این سوال خبرنگار مهر در قم در که با حضور آقای جلیلی در عرصه انتخابات تصمیم گیری جدیدی اتخاذ خواهند کرد یا نه، اظهار داشت: ما معتقدیم که رقابت باید بین گفتمانی باشد و در این راستا افتخا می‌کنیم که با برخی از گفتمان‌های موجود در عرصه انتخابات رقابت کنیم و در حقیقت انتخابات این دوره ریاست جمهوری رقابت بین گفتمان‌ها است نه رقابت بین افراد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: در گذشته با آقای جلیلی در خصوص تصمیمش برای ورود به عرصه انتخابات گفتگو کردم که در آن زمان ایشان برای کاندیداتوری نظری نداشتند اما روز شنبه برای حضور در این عرصه ثبت نام کردند.

باقری لنکرانی گفت: گفتمان ما و آقای جلیلی از یک نوع گفتمان است و در این راستا تلاش می‌کنیم که در روز 24 خردادماه و روز انتخابات یک نماینده از گفتمان انقلاب اسلامی در صحنه حضور داشته باشد تا نیروهای حزب اللهی دچار ابهام و سردرگمی نشوند.

وزیر بهداشت و درمان دولت نهم، همچنین عنوان کرد: در شرایط فعلی مشاهده می‌شود که از گفتمان‌های مختلف تعداد زیادی نماینده برای انتخابات ثبت نام کرده‌اند و از سویی هم به نظر نمی‌رسد که وجود دو کاندیدا از یک گفتمان در این شرایط مشکل چندانی ایجاد کند.

تاکنون جز بلیط هواپیما هزینه تبلیغاتی دیگری نداشتم

وی در خصوص هزینه‌های تبلیغاتی خود نیز اظهار داشت: بنده تاکنون هزینه خاصی برای تبلیغات انتخابات نداشته‌ام به جز بلیط‌های رفت و برگشت هواپیما که از شیراز به شهرهای مختلف داشته‌ایم.

باقری لنکرانی با بیان اینکه باید منشور تبلیغات داشته باشیم، افزود: امیدوارم در این دوره از انتخابات به گونه‌ای عمل کنیم که نشان دهیم با هزینه کم هم می‌توان در این عرصه تأثیرگذار بود.

برچسب ها: من از 6، 7 سال پیش فکرش را کرده‌ام و مطمئن هستم همه حوادث عالم در اراده ام سر سوزنی اثر نخواهد داشت. یک تشخیص قطعی بوده و وظیفه همین است چه آبرو برود یا نرود، شما هم به وظیفه خودتان عمل کنید.،

 
 
مکث تمپ | قالب های رایگان وبلاگ | قالب های بلاگفا | قالب های میهن بلاگ | قالب های پرشین بلاگ | قالب های بلاگ اسکای | قالب های دیتالایف | پوسته های وردپرس | ام گرافیك | M Graphic